whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עיצוב בתים

  עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתים עיצוב דירות מודרניות עיצוב דירות קבלן עיצוב וילות עיצוב פנטהאוזים פרויקטים

  עיצוב בתים פרטיים

  כאשר נכנסים לביקור אצל אנשים שגרים בבית פרטי יש חשיבות למראה ולסידור הפנימי של הבית ויש לאלה השפעה על התחושה שיחושו גם אלה שמגיעים לביקור קצר ולא בהכרח מתגוררים בבית. עיצוב בתים פרטיים הוא תת תחום בעולם עיצוב הפנים וללא ספק יש צורך בהבחנה בין עיצוב של וילה או בית פרטי לבין עיצוב של דירת מגורים קטנה יותר. בית פרטי יהיה גדול יותר ויהיו לו מאפיינים ייחודיים שלא בהכרח יהיה תקפים או נכונים גם לדירות ולכן כאשר מחפשים אשת מקצוע שתלווה תהליך של עיצוב הבית חשוב לוודא שיש לה את הניסיון הדרוש בעבודה עם בתים פרטיים.

  למה צריך לשים לב בעת תהליך של עיצוב בתים פרטיים?

  מעצבת פנים שיש לה התמחות ספציפית בנישה של עיצוב בתים פרטיים תדע לייצר קשר ישיר בים פנים לחוץ ובכך בעצם תחבר בין הבית לקרקע, באופן שלא יראה מבודל מהמקום בו הוא בנוי.
  החיבור בין פנים לחוץ חשוב ביותר בבואנו לתכנן ולעצב בית פרטי. מתכננת ומעצבת מנוסה תסייע ללקוחות שלה לאפיין כל פינה או אזור בבית באופן שיתאים במדויק לשוהים בו, כך לדוגמא העיצוב של חדר השינה יהיה שונה מהעיצוב של חדר הילדים, פינת האוכל או המשרד הביתי ויחד עם זאת ידמה כאילו יש חוט מקשר בין כל החללים השונים בבית המקשר בין כולם ויוצר חווית עיצוב ושפה אחידה.

  מעצבים בצורה מקצועית ומרגישים כמו בבית

  המטרה של תהליך עיצוב בתים פרטיים הוא להפוך את הבית לכזה שתהיה בו תחושה טובה, שהוא יהיה מזמין, חמים, מכיל ומפנק. לצורך זה חשוב שתהליך העיצוב יהיה מותאם אישית לכל אדם בנפרד ולא תמיד עקרונות עיצוב שמתאימים לאדם אחד יתאימו גם לאחר. מכאן החשיבות של ליווי מקצועי צמוד מצד מעצבת פנים שיש לה את הידע והניסיון לעצב כל חדר, כל חלל וכל אזור בבית בהתאמה אישית מלאה לרצונות של הלקוח ולתחושות שלו בבית שלו.

  גרים בבית פרטי ורוצים לעצב אותו בהתאמה אישית? פנו אל לירז אשכנזי בוקעי, הנדסאית אדריכלות ,מתכננת ומעצבת פנים מנוסה שתלווה אתכם ותמצא את הרעיונות שיתאימו לכם.

  מעצבת בתים

  עיצוב של בתים הוא משימה לא פשוטה שחייבת להתבצע על ידי מי שיש לו ידע וניסיון בתחום של עיצוב פנים ורצוי שגם יהיה לו כמה שיותר ניסיון. ככל שיהיה למעצב או המעצבת יותר ניסיון כך יהיו להם יותר רעיונות או פתרונות פרקטיים כדי לעצב כל בית ובדרך זו להגשים את החלום של מי שמתגורר בבית. מעצבת בתים תלווה את התהליך החל מהפעם הראשונה שהיא תגיע כדי לראות את הבית המדובר ועד מיצוי הפוטנציאל התכנוני והעיצובי שלו ועד שאחרון פריטי הנוי או האלמנטים הקשורים בעיצוב יונח במקומו וישלים את התמונה הסופית של המראה והעיצוב בדיוק כמו שהלקוח רצה וראה בעיני רוחו.

  מתי נכון לפנות אל מעצבת בתים?

  יש כל מיני מקרים או מצבים שבהם אנשים ייפנו אל שירותיה המקצועיים של מעצבת בתים. יתכן והם עומדים בפני שיפוץ שהם מבצעים בבית וירצו ליווי מקצועי של הפיכת הבית לכזה שיהיה בו נוח ונעים יותר.
  ויש גם את מי שכבר מתגורר בבית אבל רוצה שינוי בעיצוב ובמראה כדי להתאים אותו להעדפות האישיות, לעקרונות של פרקטיקה ונוחות או פשוט כדי ליצור מראה יפה, נעים לעין ומעוצב. כך או כך אפשר להיות בטוחים שהמראה הסופי יהיה שונה לחלוטין לאחר ליווי של מעצבת מקצועית ומנוסה מאשר אם הלקוח בעצמו ינסה לחשוב מה יכול להתאים בכל אזור או פינה בבית.

  מה כולל תהליך העיצוב של הבית?

  חשוב לקחת בחשבון שמדובר בתהליך לא קצר שיש בו כמה וכמה שלבים ולא מעט פעולות שצריך לבצע – אפיון של כל חדר או חלל בבית, בחירה של סגנון העיצוב המתאים, ביצוע הדמיות ממוחשבות שבעזרתן אפשר יהיה לראות איך תיראה התוצאה הסופית וכמובן ביצוע הלכה למעשה של תכניות עבודה ומפרט עבודה הכולל בין היתר את שינויי הפנים, עדכוני מערך החשמל והאינסטלציה, צביעת הקירות, מיקום חדש של  הרהיטים, מיקום חפצי נוי ופריטים שונים וקניית כל הדרוש. מעצבת בתים תוביל את התהליך, מנחה על השלבים הבאים ותהיה שם כל הזמן.

  לירז אשכנזי בוקעי היא הכתובת המקצועית שלכם לעיצוב הבית שלכם בדרך שתהיה הכי נכונה ומתאימה לכם, עם ניסיון רב, מחשבה יצירתית וארגז כלים שמחכה לכם.