whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עיצוב וילות

  עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתים עיצוב דירות מודרניות עיצוב דירות קבלן עיצוב וילות עיצוב פנטהאוזים פרויקטים

  עיצוב וילות יוקרה

  וילה היא בעצם בית פרטי גדול ממדים בן כמה מפלסים, חדרים ואזורים והיא מתאפיינת בחללים גדולים מאד. כאשר רוצים להתחיל תהליך עיצוב בליווי צמוד של מעצבת פנים שיש לה ניסיון וידע בתחום של עיצוב וילות – היא צריכה להגיע למקום, להתרשם מכל מקום וכל פינה, לשמוע מהלקוח ומבני המשפחה מה הייעוד והשימוש בכל אזור בבית ולאחר שתבצע אפיון מדויק עם הלקוח – אפשר יהיה לצאת לדרך לתהליך עיצוב בהתאמה אישית. חשוב להבין שיהיה מדובר בתהליך עם כמה וכמה שלבים, בעיקר בשל התאמת העיצוב לכל חדר בנפרד ומציאת הדרך ליישם את העיצוב שנבחר בהדמיות ובתכניות עבודה מפורטות וכתבי כמויות.

  האתגר הגדול של עיצוב וילות

  תכנון פנים ועיצוב למבנים גדולי מימד דורש כל הזמן לעבוד במקביל ולחוד על כל חלל בבית כך שבסוף התהליך תתגבש שפה עיצובית אחידה בכל הקומות והחללים. אין ספק שצריך הרבה סבלנות, ידע וניסיון בשביל לבצע בצורה מדויקת ונכונה תהליך של עיצוב וילות. לכל אזור או חדר בבית יהיה הייעוד והאופי שלו, מה שישפיע באופן ישיר על המראה והעיצוב הסופי שלו. כל חדר וכל חלל יקבל את תשומת הלב באופן פרטני, הלקוח והמעצבת שמלווה אותו במקצועיות יבצעו הדמיות כדי להבין ולראות איך יהיה הכי נכון לעצב את החלל כך שיהיה גם יפה, גם פרקטי, גם נוח לשהייה וגם בצורה כזאת שבה העיצוב יהיה יפה ומתאים לטעם האישי של הלקוח. לאחר שהם יסכימו על העיצוב המתאים – הם יבצעו את העיצוב הלכה למעשה – צביעה, סידור, קניית רהיטים וחפצים ועוד.

  מתאזרים בסבלנות והווילה תיראה מושלם!

  גם עבור הלקוחות וגם עבור המעצבת תהליך של עיצוב וילות הוא תהליך מורכב שכולל כמה וכמה שלבים ולוקח לא מעט זמן עד שמסיימים אותו בהצלחה. כל אזור בבית צריך לקבל את ההתייחסות שלו ובסוף התהליך הכל צריך להתגבש לשפה אחת אחידה והרמונית.

  רוצים לעצב את הווילה שלכם? פנו ללירז אשכנזי בוקעי, הנדסאית אדריכלות, מתכננת ומעצבת פנים מנוסה בעל ידע וניסיון רב בפרויקטים דומים.

  עיצוב וילות יוקרתיות

  מגורים בווילה לא מתאימים לכל אחד ובדרך כלל יהיה מדובר בסמל סטטוס שמקושר לפלח מסוים באוכלוסייה. וילות יוקרתיות אפשר לראות באזורים מסוימים בארץ שבהם מתגוררת אוכלוסייה אמידה במיוחד ולכן גם התחום של עיצוב וילות יוקרתיות לא בהכרח יהיה קשור לכל מעצב או מעצבת פנים ואלה יהיו לקוחות של מעצבי פנים מנוסים במיוחד ובעלי הידע הנדרש למשימה זו. אין מדובר באותו תהליך עיצובי כפי שהם יציעו לכל לקוח אחר ויש כאן שימת לב לפרטים הקטנים, יש תקציב מכובד שבעזרתו אפשר לעשות שימוש בחומרי גלם ייחודיים, כאלה שמיובאים במיוחד לארץ ואפשר לבחור במידות שחורגות מהסטנדרט באלמנטים שונים.

  איך ניגשים לתהליך של עיצוב וילות יוקרתיות?

  מעצבת פנים שיש לה ניסיון בפרויקטים של עיצוב וילות יוקרתיות תוכל לאפיין ביחד עם הלקוחות שלה את הרצונות והצרכים שלהם, את התקציב שהם מעמידים לטובת העיצוב וכמובן תשמע מהם מה חשוב להם, מה הם רוצים ואיך הם רואים בעיני רוחם את הבית שלהם בסיום התהליך. בזכות התקציב הגבוה אפשר לומר שהשמיים הם הגבול ובעצם אפשר יהיה להגשים הלכה למעשה כל מה שהם רוצים שיהיה בבית

  התחושה שמקבלים כשנכנסים לווילה יוקרתית

  כאשר נכנסים למתחם של וילה יוקרתית אפשר להרגיש את זה כבר באוויר, עוד לפני שהדלת הגדולה תיפתח.

  לאחר שהדלת נפתחת אין ספק שכל המחשבות אכן הופכות להיות נכונות וכל הציפיות יתגשמו. העיצוב המוקפד, הפרטים הקטנים, המחשבה פורצת הגבולות, השימוש בטכנולוגיות עיצוביות שלא רואים בכל בית והבחירה בחפצים או אלמנטים ייחודיים. בדיוק על עקרונות אלה מבוסס עיצוב וילות יוקרתיות ולא בכדי כל וילה כזאת שמבקרים בה תיראה שונה באופן משמעותי מכל וילה אחרת.

  המתכננת האדריכלית ומעצבת הפנים לירז אשכנזי בוקעי מתמחה בעיצוב וילות בסגנון יוקרתי והיא הכתובת לפנות אליה לצורך תהליך ייחודי של עיצוב וילה יוקרתית בדיוק כמו שהלקוח רוצה.